Novinky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Úspora paliva

Úvod Čo je ChiptuningBonus chiptuningu

 

Výhody programovania ECU - Úspora paliva

 

Premapovanie ECU nielen zlepší údaje o výkone a krútiacom momente motorov, ale aj vyostrí odozvu plynu a rozšíri výkonové pásmo. Vďaka tomu bude dodávka energie oveľa lineárnejšia, čo zase spôsobí, že sa vozidlo bude cítiť oveľa živšie pri jazde a motor bude pružnejší. Výkon vozidla často výrobca obmedzuje iba z dôvodu zabezpečenia toho, aby sa vozidlo zmestilo do triedy vyhovujúcej kupujúcim vozového parku. Ako nadšenec jazdy nepotrebujete alebo nechcete, aby sa na Vaše vozidlá a jeho výkon obmedzovali také obmedzenia, preto môžete ťažiť zo skrytého výkonu a krútiaceho momentu uzamknutého vo vašom systéme riadenia motora.

 

Ďalšou hlavnou výhodou premeny bude zníženie spotreby paliva. Vďaka extra krútiacemu momentu, najmä v spodnej časti rozsahu otáčok, uvidíte úsporu paliva, pretože na udržanie rýchlosti na diaľnici bude vyžadovať menší prísun plynu, môžete jazdiť na vyššom prevodovom stupni aj pri nižšej rýchlosti, ako aj pri plnom naložení, vlečenie alebo na stúpaniach a dokonca aj pri štarte zastavte premávku.

Po aktualizácii ECU na váš preplňovaný naftový motor Vás čaká:

  • Zvýšený výkon
  • Zvýšený krútiaci moment
  • Lepšia reakcia na plyn
  • Hladší prísun energie
  • Nižšia spotreba paliva
  • Bezpečnejšie predbiehanie